Szkoła Tańca AM Warszawa

Zapraszamy na kursy tańca Towarzyskiego i Salsy, nauka tańca dla wszystkich od 4 do 99 lat, lekcje indywidualne, kursy dla nowożeńców. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 7 lat na kurs tańca dla przedszkolaków odbywajcy się w Domu Kultury Stokłosy

OVERVIEW

This domain szkola-tanca.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have audited nineteen pages within the web page szkola-tanca.pl and found ten websites linking to szkola-tanca.pl.

SZKOLA-TANCA.PL RANKINGS

This domain szkola-tanca.pl is seeing varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for szkola-tanca.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-tanca.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-tanca.pl

WHAT DOES SZKOLA-TANCA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-tanca.pl Mobile Screenshot of szkola-tanca.pl Tablet Screenshot of szkola-tanca.pl

SZKOLA-TANCA.PL HOST

We found that a single page on szkola-tanca.pl took five hundred and sixty-three milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
94.152.195.120

I observed that szkola-tanca.pl is using the Apache server.

Szkoła Tańca AM Warszawa

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Taniec z Językiem Angielskim w Szkole." Our analyzers observed that the web site also said " Szkoła Podstawowa nr 318, ul." The Website also stated " Zajęcia 2 razy w tygodniu, we wtorki i piątki. Opłata za dziecko 120 pln. Za 8 kolejnych spotkań miesiąc nauki . Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player." The website's header had szkoła tańca as the most important keyword. It was followed by wynajem sali warszawa, kurs tańca, and szkoła tańca warszawa which isn't as highly ranked as szkoła tańca. The next words the site uses is kurs tańca warszawa. szkoła tańca ursynów was also included and might not be viewed by web engines.

VIEW OTHER WEB PAGES

Zespół Szkół im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie

W czwartek, 26 czerwca 2015r. , odbyła się wycieczka do Bydgoszczy. DZIEŃ DZIECKA w naszej szkole. Rok 2015 obchodzony jest jako Rok Samorządności. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę fotografii pt. Święto Polskiej Muzyki i Plastyki.

Szkoła Średnia w Turgielach koło Wilna

Roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Dzień Matematyki. Pod kierunkiem pani Tatiany Michałowskiej.

Szkoła Języków Obcych WORD - kursy językowe, angielski, Kraków, Staszów, dla firm, dla dzieci, Ruczaj, Kurdwanów

Od 6ciu lat z uśmiechem na twarzy przychodzę na lekcję. W bieżącym roku zostałam laureatką Małopolskiego Konkursu J.

Szkoła WorkSite Marcin Banasiński

Bo nauczysz się efektownego i efektywnego. Bo twoja inwestycja to tylko 299pln. Najtańsze warsztaty w Polsce! Bo poświęcony czas na naukę to 5-6 godz. Na krzesła do masażu! 8230; o to dlaczego! Witajcie na stronie Szkoły Masażu Work-site,. Nazywam się Marcin Banasiński, jestem praktykującym terapeutą, współwłaścicielem m. Masaż Work-site na finał WOŚP w Poznaniu.